נרשמתם לאוניברסיטה? מה אתם צריכים לדעת על מחשב נייד
נרשמתם לאוניברסיטה? מה אתם צריכים לדעת על מחשב נייד

נרשמתם לאוניברסיטה? מה אתם צריכים לדעת על מחשב נייד

שתף מאמר:

שנת לימודים החדשה ממתינה לכם בפתח, כבר רכשתם את הכול וכעת נותר לכם לחפש אחר מחשב קליל, נוח ובעיקר אחד כזה עם סוללה ארוכת חיים. אז אם עד היום עבדתם לצד מחשבים נייחים וכבר הצטיידתם בבחירת כיסא גיימינג כל מה שנשאר זה רק מחשבים ניידים שיעשו את העבודה וישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן רב.

הגודל כן קובע! הקשר בין הגודל שתבחרו לבין תוחלת חייו של המחשב

כפי שאפשר להבין, אתם החיפוש אחר מחשב תמיד יתחיל במחשב קליל, נוח ובעיקר אחד כזה שהסלולה שלו תחזיק לזמן רב וכן תוחלת חייו גם היא תישמר. אז מה עושים ואיך בוחרים? בדיוק כאן רצינו לדבר אתכם על חשיבות הגודל של מחשבים ניידים ועל הקשר בין זה לבין כל מה שציינו כאן.

אז מה תבחרו במסגרת מחשבים ניידים? לצורך העניין הגדלים ינועו בין 13 אינץ ל14 אינץ כאשר תשומת הלב כאן תהיה למעבד ייעודי שיתאים בצורה ספציפית לעבודות או לימודים. לצורך כך חשוב לבחור הן מעבד והן מחשב נגיש לעבודה רבת שעות, אחד כזה שהסוללה שלו לא נגמרת מהר ובו זמנית שביצועיו מתאימים וצריכת החשמל קטנה.

מחשבים ניידים או נייחים – סוגי מחשבים ניידים ויתרונותיהם

אם אתם בדרך לרכישת מחשבים ניידים או מחשבים נייחים חשוב שתשימו לב לביצועים של המחשב, למשקל שלו וכמו שכבר צוין גם לגודל המסך. מחשב אולטרה בוק הוא מחשב עם חומרה יציבה מאוד, הוא דק, קל במשקל ומאפשר עד חמש שעות של עבודה.

כמו כן במסגרת רכישה זו תוכלו לא רק לעבוד אלא גם ליהנות מחוויה של צפייה כאשר המחשב שלכם ישנה את ייעודו ויהפוך מסך טלוויזיה לכל דבר.

מחשב מבית היברידי יספקו לכם את עידן המחשבים עם המגע, אלו הניתנים לכל מיני שימושים לרבות טאבלט לצרכי קריאה או אפילו צפייה בסרטים. רוצים להפוך את המחשב שוב למחשב עבודה? כל מה שיידרש מכם זה להחזיר את המקלדת והנה אתם כבר על מסלול העבודה.

מבין כל המחשבים ניידים יש גם מחשבים קלים במשקל אם כי ככל שהם יהיו קלים יותר כך מחירם יהיה גבוה יותר והביצועים לא יאכזבו לרגע. כמו כן, רמת הניידות תהיה גבוהה, יהיה נוח להשתמש במחשב ובו זמנית לזכות בפעולת סוללה ארוכת זמן.

בגדול, אם אתם אוהבים לזוז ממקום למקום אבל לא רוצים לנוע בכבדות זה בהחלט יכול להיות המחשב שיענה לכם על הדרישות אלה אם כן יש לכם כסא גיימינג כל כך נוח שלא תרצו לקום ממנו ( :

מיינסטרים הוא המחשב האחרון והפשוט יותר, זה שכולם מכירים, מחשב נייד שמשקלו מגיע עד שלושה ק”ג ומביא ביצועים ועוצמה חזקים למדי- תוהים למי זה מתאים? אם אתם רוב שעות היום נעים מבית הספר, מהאוניברסיטה והביתה מחשב זה בהחלט יכול לספק לכם את התשובה אותה אתם מחפשים.