7 תוספות מעניינות למשרד שלכם

7 תוספות מעניינות למשרד שלכם

שתף מאמר:

מתלבטים כיצד לשדרג את המשרד? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג לכם 7 תוספת מעניינות אותן תוכלו להוסיף כבר עכשיו למשרד, לצורך יצירת מרחב נעים ומפנק בעבור העובדים.

ע”פ נתוני מדינות ה OCD, מדינת ישראל מובילה במספר השעות של העובדים במקום העבודה. למעשה, מדובר בתופעה אשר דורשת חשיבה מחוץ לקופסא מצד מנהלים, כחלק מהבנה כי המשרד מהווה מרחב בו העובדים שוהים לא מעט שעות. ככל שמרחב עבודה נעים יותר, כך ניתן יהיה להבטיח כי העובדים יהיו מרוצים וכי הם מקבלים את המענה המצא

 

הבלוג של Office Depot - שבע תוספות מעניינות למשרד שלכם33

 

  • מכונת קרח – באמצעות מכונת קרח תוכלו לשדרג את המטבח של העובדים, באופן קל ופשוט. מכונת הקרח כפי שהכרנו בעבר השתנתה ללא הכר, וזאת בשל פיתוחים טכנולוגים אשר מאפשרים לכם לבצע רכישה של מכונת קרח בהתאמה אישית למסגרת התקציב כמו גם לצרכים הנדרשים מבחינת תפעול המטבחון באופן שוטף. מהירות העבודה של המכונה היא מדהימה כמו גם נוחה מאוד לתפעול, ועל כן מדובר בתוספת מצוינת למטבחון. על מנת שתוכלו לבחור מכונת קרח איכותית וטכנולוגית במיוחד, מומלץ לבצע את הרכישה יש לבצע דרך חברה מקצועית בלבד, לצורך קבלת הצעת מחיר משתלמת אשר תשדרג את המשרד.
  • עיתונים – כדי להעביר לעובדים את הזמן בהפסקה, מומלץ לפזר במשרד עיתונים ומגזינים לנוחות העובדים. את המגזינים ניתן להניח בפינת המנוחה או באזור של חדר השירותים, ולהפקיד לחדש מדי חודש את המגזינים כמו גם ספרים אשר העובדים יכולים לקחת בהשאלה.
  • מזרני יוגה – באמצעות רכישה של מזרן יוגה תוכלו לשדרג את המשרד בקלות, בעיקר בעבור עובדים אשר מתרגלים יוגה באופן קבוע. למעשה, פיזור של מזרנים יאפשר לעובדים לבצע פעילות גופנית ולהירגע, לאחר יום עבודה עמוס או לפניו.
  • דיפיוזר – מפזר ריחות חשמלי מהווה תוספת נהדרת למשרד, וזאת בשל העובדה כי מדובר במכשיר אשר עלותו היא עשרות שקלים בודדים, והוא מאפשר להעניק למרחב ריח נעים, בעיקר לחדרי השירותים והרחצה.
  • פופים – פופים מעניקים נוחות וגם פינוק, ולכן מדובר בתוספת נחמדה מאוד למשרד שלכם. את הפופים ניתן לפזר בחדר המנוחה של העובדים, ובכך לספק סביבת עבודה ייחודית ומפנקת.
  • קיר השראה – פעילות יצירתית בעבור העובדים היא באמצעות אספקה של לוחות שעם. באמצעות הלוח כל עובד יכול ליצור לוח השראה עם משפטי מוטיבציה, תמונות משפחתיות ומקומות בהם היה רוצה לבקר.
  • אוזניות – רוב המשרדים הם משרדים עם חלל משותף, ולכן העובדים חשופים לרעש אשר עשוי להוציא מריכוז. משום כך, רכישה מרוכזת של אוזניות אלחוטיות אשר גם מאפשרות לבודד רעשים וגם להימנע מקרינה דרך הטלפון תאפשר לכם לספק לעובדים חווית עבודה נעימה ושקטה.