5 פריטים לבית הספר שכל תלמיד צריך

5 פריטים לבית הספר שכל תלמיד צריך

שתף מאמר:

אוטוטו החופש הגדול נגמר וזה בדיוק הזמן לדאוג לילדים ולקנות להם את כל מה שנדרש, כך שיוכלו להתחיל את השנה החדשה כמו שצריך ועם כל הציוד המתאים. לפני שאתם רוכשים את הפריטים, ערכו רשימה מסודרת, השוו מחירים, העדיפו לרכוש פריטים באיכות גבוהה של חברות מוכרות ומומלצות וצאו לדרך.

כדי לוודא שלא שכחתם כמה פריטים ממש חשובים, קבלו מאתנו הצעה ל-5 פריטים שכל תלמיד חייב לבית הספר:

 

בית ספר

 

 

תיק לבית ספר

תיק לבית הספר הינו פריט חשוב במיוחד שיש להשקיע ברכישתו ולבדוק היטב שהוא מתאים לצורכי ילדיכם ולמבנה גופם. העדיפו לרכוש תיק עם גב אורתופדי וכתפיות מתכווננות שיאפשרו התאמה אידאלית למבנה גופם של ילדיכם, ויעניק להם תמיכה מרבית. בחרו בתיק עם הרבה תאים, כך שיהיו מספיק מקומות אחסון בתיק עצמו. וודאו שהתיק עשוי מבד איכותי ועמיד, כך שיישמר לילדכם לפחות לשנה הקרובה, ובדקו מהי האחריות הניתנת לתיק ע”י היצרן. העדיפו לקחת את הילד או הילדה יחד אתכם, כאשר אתם בוחרים לו תיק. כך תוכלו למדוד את התיק ולראות שהוא מתאים גם למידות של הילדים וגם נוח להם – אחרי הכל, הם סוחבים אותו על גבם בכל יום לבית הספר…

 

כלי כתיבה

כמובן שאי אפשר להתחיל את שנת הלימודים, מבלי להצטייד במגוון כלי כתיבה וקלמר לאחסונם. יש להצטייד במגוון כלי כתיבה בסיסיים, כגון: עפרונות, עטים, מרקרים, מחדדים, סרגלים, מספריים, טיפקסים, מחקים ועוד. כמו כן, מומלץ לבחור בקלמר עם שלושה תאים לפחות, שיאפשר סידור קל ונוח של כלל המוצרים.

 

כיסא מחשב

הלימודים אינם מסתיימים רק בשטח בית הספר, וכדי לדאוג שילדיכם יוכלו להכין שיעורים בבית, לבצע מטלות בנוחות וללמוד למבחנים, רכשו עבורם כיסא מחשב נוח ואיכותי. בחרו כיסא מבד אוורירי ואיכותי, של חברה מומלצת, שיחזיק למספר שנים. בדקו שלכיסא יש משענת גב מתכווננת, שניתן להאריך ולהגביה לפי גודל הילד. מעבר לכך, בדקו שהכיסא מתאים לילד הן מבחינה ארגונומית והן מבחינה עיצובית.

 

חולצות לבית הספר

בכל בתי הספר, יש תלבושת אחידה ולא ניתן לבוא עם כל חולצה שרוצים. על כן, יש להצטייד מראש בחולצות תקניות עם הדפסה של בית הספר. בחנויות השונות, תוכלו למצוא מבחר של חולצות בצבעים שונים. בחרו מספר חולצות קצרות וארוכות (בהתאם לצבעים שהילדים אוהבים) וגשו לחנויות המתמחות בשירותי הדפסה על חולצות. שימו לב, שהחולצות שאתם בוחרים הן אכן איכותיות ועשויות מ-100% כותנה.

 

מדפסת

אם הילדים שלכם עולים לחטיבת הביניים והתיכון, סביר להניח שהם יצטרכו להדפיס לא מעט עבודות או חומר לימודי. על כן, מומלץ לרכוש מדפסת איכותית וחסכונית ממגוון המדפסות המוצעות כיום בשוק. אם ילידיכם מרבים להשתמש במדפסת, העדיפו מדפסת לייזר, המספיקה להמון הדפסות. היתרון שיש בבחירת מדפסת לייזר הוא שהיא עובדת על טונר ולא על ראשי דיו (כמו במדפסת הזרקת דיו). כך כמות ההדפסות היא גבוהה יותר וגם אין מצב בו הדיו יכול להתייבש. כמו כן, אם ילדיכם זקוקים גם לסורק ומכונת צילום, העדיפו לרכוש מדפסת לייזר משולבת, המאפשרת את כלל השירותים הללו במכשיר אחד.

 

שורה תחתונה

ערכו רשימה מסודרת של כלל המוצרים הדרושים לילדיכם לקראת החזרה לבית הספר, ערכו השוואת מחירים בין מספר חנויות מוכרות ואיכותיות, ובחרו בחנות הרצויה עבורכם. תוכלו להגיע פיזית לחנות או לרכוש את המוצרים באמצעות חנות אינטרנטית, לקבל את המוצרים עם שליח עד הבית ולהימנע מתורים ארוכים ובזבוז זמן יקר. אנו ממליצים לא לחכות עד הדקה ה-90 עם הקנייה של הפריטים, ולבצע את הרכישה כבר בתחילת החופש. שיהיה בהצלחה!