4 מוצרים שישדרגו לכם את המשרד ויעניקו לו מראה יוקרתי

4 מוצרים שישדרגו לכם את המשרד ויעניקו לו מראה יוקרתי

שתף מאמר:

ישנן לא מעט דרכים להפוך את המשרד לאלגנטי ויוקרתי יותר בעיצובו, דרכים קלות ופשוטות יחסית שלא בהכרח מצריכות הוצאה כספית גבוהה. לא תמיד מוכרחים “להפוך” את המשרד ולעצב אותו לגמרי מחדש. לעיתים דווקא הפרטים הקטנים, דווקא התוספות הקטנות הן אלו שעושות את כל ההבדל. הנה סקירה על 4 מוצרים שישדרגו לכם את המשרד ויעניקו לו מראה יוקרתי זוהר הרבה יותר:

 

עיצוב ושדרוג המשרד

 

גופי תאורה מיוחדים
מעבר להיותם פונקציונאליים, גופי התאורה מהווים אלמנט עיצובי לכל דבר שיכול לתרום משמעותית לסגנון וגם לאווירה שבמשרד. אפשר למצוא כיום מבחר עצום של גופי תאורה מיוחדים, בגדלים שונים ובעיצובים שונים, שניתן לשלב בכל משרד. אפשר לבחור כמה סגנונות שונים או סגנון אחד, קו עיצובי אחד, שיהיה תואם לכל גופי התאורה שאותם משלבים במקום. אלה יכולים להיות גופי תאורה גדולים, שתופסים את העין מיד ומושכים לא מעט תשומת לב, או גופי תאורה קטנים יותר שמוסיפים טאץ’ מיוחד.

 

שטיחים מרשימים
השטיחים משמשים אותנו לא מעט, ואפשר למצוא אותם כיום הן בבתים פרטיים והן במשרדים. ישנם סוגים שונים ומגוונים של שטיחים שמתאימים למשרד, וביניהם שטיח קילים. שטיח קילים הוא שטיח הנארג בשתי וערב והוא יכול לעטר את הרצפה ולהוסיף חמימות שאין כמותה. הוא משקף רבות את התרבות של המקום, שבו הוא יוצר (לרוב בטורקיה, בהרי הקווקז, באיראן או ברומניה) והוא כולל צורות הנדסיות שונות או עיטורי פרחים. שטיח קילים יוצר מראה מסורתי, עתיק ובמידה מסוימת גם וינטאג’ מעט, ומשתלב נהדר לצד אלמנטים עיצוביים נוספים. הוא קל משקל, קל לנקות אותו ואם רוצים אפשר אפילו לתלות אותו על קירות המשרד.

 

פסלונים קטנים
אין הכוונה כאן להפוך את המשרד למוזיאון או לגלריית אמנות קטנה, אלא להוסיף כמה אלמנטים עיצוביים שתורמים לא מעט לאווירה ויכולים להפוך כל משרד למסוגנן ויוקרתי הרבה יותר בעיצובו. כאלה בדיוק הם הפסלונים, שמגיעים בגדלים שונים. אלה יכולים להיות פסולים העשויים מחמר, מגבס או מעץ, פסלוני קרמיקה או זכוכית. אלה אלמנטים אמנותיים יפהפיים, שתורמים לעיצוב הכולל ואפשר למקם אותם בנקודות שונות במשרד.

 

תמונות גדולות מעניינות
במקום להותיר את קירות המשרד קרחים, אפשר לתלות עליהם תמונות גדולות ומעניינות, שאף הן יכולות לשדרג את מראה המשרד. תמונות שחור לבן למשל בהחלט משמשות כפתרון מושלם לשדרוג המראה, כאלו שמוסיפות נופך קצת שונה לעיצוב הכולל. אלו יכולות להיות תמונות שחור לבן גדולות מאד או תמונות קטנות, המסודרות בשורה לרוחב הקיר. אם רוצים להוסיף גם צבע, אפשר לבחור בתמונות טבע צבעוניות, תמונות עם נופים אורבניים ועוד.

 

לסיכום
בין אם באמצעות שטיחים, גופי תאורה מסוגננים, תמונות או פסלונים, חשוב לבחור במוצרים איכותיים ולדאוג שכל אחד מהאלמנטים שבוחרים ישתלב באופן הרמוני וזורם עם כלל האלמנטים וגם עם הקו העיצובי השולט במשרד. כדאי מאד לבחור כמה פריטים מכל סוג, אך יחד עם זאת, חשוב לא להגזים וליצור “עומס” של פריטים במשרד.