מתנות מקוריות לעובדים ולקוחות

מתנות מקוריות לעובדים ולקוחות

שתף מאמר:

כבעלי עסקים ונותני שירות ברמה הגבוהה ביותר, אתם שואפים להעניק לעובדים וללקוחות שלכם מתנות מקוריות שיראו להם בדיוק עד כמה הם חשובים לכם. לכן, גיבשנו שורה של אפשרויות שיעזרו לכם להפוך את הבחירה לקלה במיוחד, ולקבל תמורה נהדרת עבור הכסף שלכם. הנה כמה מתנות שכל אחד ישמח לקבל:

 

מתנות לעובדים ולקוחות

 

 

ארגוניות ולוחות שנה

לוחות שנה וארגוניות חכמות מחולקות מזה שנים ארוכות לעובדים וללקוחות בכל רחבי העולם, ולא לחינם. גם בעידן הדיגיטלי שבו אנו נמצאים, מדובר במתנה שימושית להפליא ופרקטית למדי שעוזרת באופן יום יומי –  לכל מי שמקבל אותה. מתנה זו עוזרת לנהל את הזמן בתבונה ומאפשרת להכניס את כל הדברים החשובים לסדר היום של הלקוחות והעובדים שלכם באופן קל ופשוט.

 

מחברת אישית למגוון של שימושים

מחברת כריכה קשה ממותגת היא בגדר אפשרות נהדרת למתנה לעובדים וללקוחות שלכם. היא משלבת בין צרכים פונקציונליים וצרכים אדמיניסטרטיביים (ניתן לרשום בה את כל הרעיונות של חברי הצוות, תוכניות אישיות וסתם שרבוטים) ומהווה מתנה שימושית למדי. בנוסף, מחברת כריכה קשה ממותגת עוזרת לכם לייצר תדמית איכותית יותר ומיתוג מנצח ללא כל עלויות יקרות.

 

מתנות ארגונומיות

מוצרי ארגונומיה מהווים אופציה נהדרת למתנות שישמשו את העובדים והלקוחות שלכם כאחד וישפרו להם את איכות החיים באופן מיידי. מדובר בשורה של פריטים שהופכים את העבודה מול המחשב לבטוחה ולבריאה יותר, כך שהיא חביבה על כל מי שמקבל אותה. ניתן להוסיף את החותמת של החברה שלכם עליה, ולהקנות לחברה שלכם ערכים נכונים ותדמית משופרת בהשקעה מינימלית.

 

אוזניות מעוצבות

אוזניות מעוצבות הן ללא ספק מתנה שתהפוך את הלקוחות והעובדים שלכם למאושרים יותר. הן יאפשרו לעובדים שלכם ליהנות משעות של מוזיקה נהדרת בבית או בעבודה. האוזניות גם יהפכו אתכם לפופולריים במיוחד בקרב הלקוחות שלכם ולכן הן אחת המתנות הפרקטיות ביותר שניתן להשיג. חשוב לציין שכיום יש אוזניות אלחוטיות וכאלו אשר מתאימות למחשב או לנייד, כך שיש אופציה יצירתית לכל תקציב.

 

מדפסת כיס

אם התקציב של הארגון שלכם מאפשר זאת, הרי שמדפסת כיס היא ללא ספק אחת המתנות הכי יצירתיות שאתם יכולים לחשוב עליהן. המדפסת הזערורית (שאינה גדולה מכל סמארטפון סטנדרטי), מאפשרת הדפסה של כל התמונות בזמן אמת, והיא מסוג הפריטים שכל העובדים והלקוחות שלכם ישמחו לקבל כשי לחג תשרי.

 

תיקים למחשב נייד

מכיוון שכמעט כל העובדים והלקוחות שלכם משתמשים עם מחשבים ניידים, אין שום סיבה שלא תצ’פרו אותם עם תיק מגניב. ניתן לרכוש תיקים ייחודים במגוון של גדלים וצבעים ולתת אותם כמתנה מהודרת לאנשים שהופכים את העסק שלכם למה שהוא באמת. מעבר לעובדה שזוהי מתנה עם ערך נוסף, היא יצירתית במיוחד ותתקבל באהבה על ידי כל עובד או לקוח.