מוצרי חשמל למשרד שאתם ממש חייבים

מוצרי חשמל למשרד שאתם ממש חייבים

שתף מאמר:

בדרך כלל נהוג לחשוב על מוצרי חשמל רק בהקשר של בית, אך משום שאנו מבלים לא מעט שעות במהלך היום במשרד, ולמעשה המשרד הפך להיות מעין הבית השני שלנו, חשוב להצטייד במספר מוצרי חשמל שהינם שימושיים ודי הכרחיים בכל משרד – לא משנה אם אתם בעלים של משרד גדול המעסיק עשרות עובדים, או הבעלים של סטארט-אפ קטן וצומח המעסיק חמישה עובדים, עדיין ישנם מוצרי חשמל שחשוב שיימצאו בכל משרד ויאפשרו לעובדים שלכם נוחות מרבית ותנאים מספקים.

אז מהם אותם מכשירי חשמל שחשוב שיימצאו בכל משרד? קבלו המלצה ל-5 מוצרי חשמל שאתם ממש חייבים אצלכם במשרד:

 

צוות עובדים במשרד

 

1. מקרר

מקרר משרדי הוא מוצר חובה בכל משרד, והוא מאפשר לכם ולעובדים שלכם לאחסן מזון, ירקות, פירות, מוצרי חלב ושאר מוצרים הדורשים קירור. אם ברשותכם משרד די קטן המעסיק עד 10 עובדים, ניתן להסתפק במקרר משרדי קטן בנפח 90-110 ליטר. במידה ומדובר במשרד בינוני, יש לרכוש מקרר בנפח 210-230 ליטר. אם ברשותכם משרד גדול המעסיק עשרות עובדים, עליכם להצטייד במקרר גדול במיוחד (מעל 410 ליטר), או לרכוש מספר מקררים בנפח בינוני ולמקם אותם במטבחונים השונים.

 

2. מיקרוגל

מיקרוגל הינו מכשיר חשמלי הכרחי עבור כל משרד. עובדים רבים מעדיפים להביא בכל יום ארוחת צהריים חמה מהבית, ובכך להימנע מהוצאה כספית מיותרת של רכישת מזון על בסיס יומי ממסעדות ובתי קפה, וגם להיות בבקרה מתמדת על מרכיבי האוכל וכמות השמן שנמצאת במזונם. אפשרו לעובדים שלכם לשמור על בריאותם, לאכול אוכל ביתי וחם ולהימנע מהוצאת כספית מיותרת עבורם. אינכם חייבים לרכוש מיקרוגל דיגיטלי, עם תכניות חימום שונות ופונקציות רבות, גם מיקרוגל מכני פשוט, יעשה את העבודה.

 

3. מסך טלוויזיה

ובכן, ייתכן שרבים מכם ירימו גבה לנוכח המוצר החשמלי המופיע בסעיף זה, אבל מסך טלוויזיה מזמן הפך להיות פריט חובה סטנדרטי בכל משרד. למסך טלוויזיה יכולים להיות שימושים שונים: הוא יכול לשמש עבורכם כמעין “מסך דיגיטלי” שבו אתם מקרינים סרטוני תדמית, תמונות ומצגות שונות הקשורות לעסק שלכם, במוקדי מכירות רבים משתמשים במסכי טלוויזיה בכדי להקרין בזמן אמת את כמות המכירות, סך ההכנסות, המרחק להשגת היעדים וכו’, ויש משרדים שבהם משתמשים בטלוויזיה לצפייה בחדשות או לשמוע מוסיקה ולהקרין קליפים ברקע, וזאת כדי ליצור אווירה נעימה ותוססת במשרד.

 

4. מכונת קפה

אם אתם רוצים שהעובדים שלכם יהיו מאושרים וערניים – דאגו לצייד את המשרד שלכם עם מכונת קפה איכותית, שתאפשר לעובדים שלכם לשתות קפה איכותי, טעים ובעל ארומה עשירה, מבלי לצאת מהמשרד. לא תאמינו כמה אושר תסב מכונת הקפה לעובדיכם. ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות קפה בגדלים שונים, צבעים מרהיבים, עם אופציות שונות ובמבחר מחירים אטרקטיביים, שיאפשרו לכל בעל עסק לפנק את העובדים שלו.

 

5. פנס תאורה

אמנם מדובר במוצר חשמלי שהשימוש בו נעשה לעיתים רחוקות במיוחד, אך חשוב שיימצא בכל משרד. בעוד שבמשרדים הממוקמים בבניינים חדשים, קיימים גנרטורים ותאורות חירום המופעלים בעת הפסקת חשמל, ישנם לא מעט משרדים הממוקמים בבניינים ישנים יותר, או ביחידות עצמאיות, שבעת הפסקת חשמל נותרים ללא תאורה. כדי להימנע ממצב זה, רכשו עבור המשרד שלכם פנס תאורה נייד, שיאפשר לכם להאיר את החלל במקרה של הפסקת חשמל ולנוע ממקום למקום ללא חשש.