כך תיצרו תחושה ביתית וחמימה במשרד שלכם

כך תיצרו תחושה ביתית וחמימה במשרד שלכם

שתף מאמר:

כיום, רבים מאיתנו מבלים את מרבית שעות היום שלהם בעבודה, ולמעשה המשרד הפך להיות הבית השני שלנו. מכיוון שמדובר במקום שבו אנו נמצאים בכל יום, מספר רב של שעות ולעיתים לתקופה הנפרסת על פני שנים, חשוב שנרגיש נוח, נעים וכיף במשרד שבו אנו עובדים.

ניתן למצוא מגוון משרדים להשכרה ברחבי הארץ, המספקים חללים גדולים, נעימים ומרווחים, שמרביתנו נשמח לעבוד בהם, אך זה לא מספיק. כדי להרגיש במשרד “כמעט כמו בבית”, צריך לייצר תחושת ביתיות וחמימות, וניתן לעשות זאת באמצעות מספר עזרים די פשוטים. אז איך ניתן לייצר תחושה ביתית במשרד? כל הטיפים, מיד.

 

משרד באווירה ביתית


בחרו בריצוף בצבעים חמים
 – כדי לייצר תחושה ביתית במשרד ולהימנע מתחושה “קרה ומנוכרת”, כדאי לבחור בריצוף בגוונים חומים, המעניקים תחושה חמימה ונעימה. הימנעו מבחירת ריצוף בגווני אפור, שחור או ריצוף כהה אחר – אומנם מדובר בריצוף אלגנטי ומרשים, אך הוא גורם לחלל להיראות קטן יותר ומעניק תחושה “רשמית” ומעט קודרת. גם ריצוף מבריק בגוונים בהירים מידי, עלול לעורר אסוציאציה של קליניקה ותחושה פחות חמימה. פרקטים לעומת זאת, לגמרי יעשו את העבודה, גם אם מדובר בגוונים בהירים. מכיוון שעץ תמיד מעניק תחושה ביתית, בחירה בפרקט עבור המשרד, יכולה להיות אידאלית עבורכם, במיוחד בגוונים חומים.

 

הוסיפו מוצרי טקסטיל – שילוב של מוצרי טקסטיל בחלל החדר, כדוגמת: וילונות, שטיחים, כריות וכו’, בהחלט מעניק אווירה ביתית למשרד ומשדרג אותו בכמה רמות. מוצרי טקסטיל יעניקו למשרד מראה ביתי וחמים וירככו את החזות המשרדית והקרירה האופיינית לו. תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי טקסטיל בצבעים שונים, מבדים שונים ובטקסטורות מעניינות שיתנו מענה מושלם לצורך שלכם.

 

בחרו בתאורה נכונה – מרבית המשרדים מצוידים כיום בתאורת פלורסנט, “הזורקת” אור לבן, שיוצר תחושה קרה מאוד ומשרדית. כדי להימנע מתחושה זו, העדיפו תאורה “צהובה” המעניקה אור חם יותר, ויוצרת תחושה נעימה וביתית. במידה ולא ניתן להחליף את התאורה במשרד, רכשו מנורת עבודה לשולחן, ודאגו לנורה “צהובה” עבורה. האור שיתקבל על שולחן העבודה שלכם, ישכיח מעט את התאורה הראשית ויעניק לכם תחושה נעימה יותר.

 

רהטו את המשרד ברהיטי עץ – כפי שכבר הזכרנו, עץ הינו חומר המעניק תחושה ביתית וחמימה, ולכן כדאי לשלב אותו בריהוט המשרדי בו תבחרו. הימנעו מבחירה ברהיטים מברזל או זכוכית, ורכשו רהיטי עץ בגווני עץ טבעי, טיק, מהגוני, דובדבן, אגוז, אלון או כל צבע “חם” אחר.

 

שלבו תמונות – דרך נוספת ליצור תחושה נעימה וביתית גם במשרד, היא ע”י שילוב של תמונות וציורים אהובים, שמשרים עליכם רוגע, מעניקים לך השראה או סתם גורמים לכם להרגיש בבית, לצד תליית תעודות רלוונטיות וחשובות לעסק. בדרך זו אתם יוצרים שילוב מושלם בין מקצועיות ומומחיות המשתקפת מהתעודות שלכם, לבין תחושת ביתיות וחמימות המתקבלת מהתמונות שבחרתם.