כך תגרמו למשרד שלכם להיראות תמיד נקי ומסודר

כך תגרמו למשרד שלכם להיראות תמיד נקי ומסודר

שתף מאמר:

אם יש ברשותכם משרד אזי שהנכם מבינים כי יש צורך לשמור עליו נקי ומסודר, גם למענכם וגם למען האנשים שמגיעים אליו למטרות עבודה ועסקים. מעבר לכך, כל חלל מסודר ונקי מאפשר תפקוד נוח יותר ומעניק אווירה והרגשה חיובית. לכן, רצוי להכיר מספר טיפים שיאפשרו לכם לשמור על ניקיון וסדר במשרד שלכם, מבלי להתאמץ יותר מידי או להשקיע בכך המון זמן.

 

ניקיון המשרד

 

 

אביזרי ניקיון זמינים יסייעו לכם לשמור על משרד נקי ומסודר

מכיוון שהמשרד הוא חלל עבודה בלבד ומרבית בני האדם לא מבלים בו את הלילה, הם נוטים להתייחס אליו כחדר שולי וממעטים לנקות אותו. יתרה מכך, מרבית האנשים כלל לא חושבים על כך שצריך שיהיה במשרד כלי ניקיון כלשהם. למעשה, חובה שיהיה בכל משרד אביזרי ניקיון זמינים. הם לא חייבים להיות גלויים לעין, ניתן להצטייד בארון ניקיון קטן, להעמידו בפינת המשרד או בחלק אחורי ולשמור בתוכו מספר אביזרים שיאפשרו לכם לנקות ולסדר.

לא צריך להשקיע שעות רבות בניקיון, על ידי מספר פעולות קצרות ופשוטות תוכלו לשמור על הסדר והניקיון במשרד שלכם לאורך זמן. בסוף יום עבודה יש לטאטא בזריזות את המשרד, להעביר מגבון לח על גבי הרהיטים ולסדר את המסמכים והניירת בפינת השולחן. גם פעילות קצרצרה זו תעניק למשרד מראה מסודר יותר. יתרה מכך, נעשה מחקר שהוכיח כי סידור המשרד פעם ביום גורם לבעלי המשרד לעבוד בצורה יעילה יותר מכיוון שמשרד מסודר מותיר רושם של מקצועיות על הלקוחות ועל בעל המשרד.

 

איך שומרים על רצפה נקייה?

רוב האנשים מעידים כי הם אינם אוהבים לשטוף את הרצפה, מה שנקרא בשפה עממית יותר: לעשות ספונג’ה. לכן, ישנו פתרון קל וזול למען האנשים שלא אוהבים להתעסק בניקיון הרצפה. הפתרון הוא התקנת פרקט במשרד, וזאת משום שפרקטים קלים לניקוי ולא מצריכים עבודה ארוכה וממושכת. שפשוף מהיר עם סמרטוט לח או מגבון ייעודי לפרקט, יאפשר לכם לסיים את הפעולה תוך דקות ספורות, גם אם מדובר בחלל גדול. רוב הפרקטים הם בעלי מראה דמוי עץ ולכן הטקסטורה שלהם גורמת לכך שלא רואים עליהם כמעט לכלוך. ישנם סוגים שונים של פרקטים כאשר הנמכר ביותר הינו פרקט למינציה, פרקט דמוי עץ בעל מראה יוקרתי ומרשים המתאים מאוד למשרדים ומגיע במגוון צבעים ודגמים. התקנת הפרקט נעשית במהרה, וכך תוך מספר שעות תוכלו להוסיף למשרד מראה חדשני, נקי ומסודר.

 

הסתירו מן העין את מה שמיותר

דרך נוספת לגרום למשרד להיראות מסודר יותר היא באמצעות שימוש במגירות וכלי אחסון. מסמכים, דפים, מחברות וקלסרים הפזורים על השולחן במשרד, יוצרים חוסר סדר ועשויים ללכת לאיבוד. כדי לשמור על הסדר ולוודא שכל המסמכים נמצאים במקומם, אנו ממליצים לאחסן אותם בכוננית עם מדפים, מגירות או בארונות בעלי תאים גדולים ומרווחים. כך תעניקו למשרד שלכם מראה מסודר ונעים יותר. זכרו לתייק ולציין היכן נמצא כל דבר, על מנת שתוכלו למצוא את הנחוץ לכם בכל רגע ובקלות.