טרנדים חדשים בתחום הריהוט המשרדי

טרנדים חדשים בתחום הריהוט המשרדי

שתף מאמר:

עולם הריהוט המשרדי מציע לנו כיום אינספור של פתרונות מסוגננים, יפים וגם פונקציונאליים מאד, שיכולים לשרת את העובדים במשרד לאורך כל שעות היממה. אם עד לפני מספר שנים האפשרויות היו מצומצמות מאד והמגוון מועט, הרי שכיום הסיפור הוא אחר והרהיטים, המיועדים למשרד, הם רבים ושונים מאד זה מזה. שנת 2018 הביאה אתה כמה טרנדים חדשים בתחום ריהוט משרדי וכך גם שנת 2019 שצפויה לצרף לרשימה עוד כמה הפתעות חדשות ומרעננות.

 

ריהוט משרדי

 

כסאות מנהלים בשלל צבעים

כולנו מכירים את כסאות המנהלים השחורים. הם יפים, יוקרתיים מאד בסגנון שהם מביאים אתם וגם, בחלקם, נחשבים לנוחים במיוחד. אחד הטרנדים הבולטים של השנה הם כסאות המנהלים הצבעוניים. מהיום אפשר להוסיף קצת צבע למשרד על ידי שילוב של כסא מנהלים בצבעי כחול, אדום, קרם ועוד. אלה, משתלבים נהדר לצד צבעים אחרים ו”מקפיצים” לא מעט את העיצוב שבמקום.

 

כסאות המתנה מדליקים

במשרדים רבים ישנן פינות המתנה, היכן שיושבים האורחים המגיעים לפגישה. על פינות אלו להיות יפות ומושקעות בסגנונן, כמו כל מקום אחר במשרד, ואפשר להשיג זאת באמצעים שונים. טרנד נוסף חדש קשור בדיוק לפינה הזו. אפשר כיום למצוא כסאות המתנה מדליקים, שמוסיפים צבע ויופי. הם מרעננים את העיצוב, הופכים אותו לקליל ולצעיר יותר, אך במקביל אינם פוגעים ברצון לשדר מקצועיות ורציניות.

 

מחיצות מודולריות בעיצובים שונים

ישנם לא מעט משרדים, הבוחרים להשתמש במחיצות כדי להפריד בין החללים. כך משיגים מצד אחד פרטיות רבה לאלה השוהים במקום ומצד שני מנצלים היטב את השטח הקיים, ובמיוחד כאשר מדובר במשרד קטן. מחיצות מודולריות בעיצובים שונים הם טרנד חם מאד כיום ואפשר בעזרתן לשפר את מראה המקום ולנצל את השטח היטב.

 

כונניות במידות שונות

הכונניות מהוות פתרון אחסון נוח מאד והן נמצאות כמעט בכל משרד. יחד עם זאת, הן אינן חייבות להיות בנאליות במראה שלהן ואפשר למצוא כיום כונניות בעיצובים, בצבעים וגם במידות שונות. אלו יכולות להיות כונניות זכוכית עם מדפים, כונניות בשלל של צבעים ועוד ועוד. באופן הזה משלבים בין פונקציונאליות לסטייל ומביאים אל המשרד את הנוחות שלה זקוקים, וגם את העיצוב שבו מעוניינים.

 

ריהוט מטבח

המטבח בכל משרד מהווה נקודת מפגש אהובה מאד על העובדים. מגיעים אליו כדי להכין את הקפה של הבוקר ואת זה של אחר הצהריים, מגיעים אליו כדי לאכול ביחד עם העובדים האחרים או סתם כדי להחליף כמה מילים עם החברים. גם בו אפשר לשלב לא מעט פתרונות שונים, המגיעים מעולם הריהוט המשרדי, כאלה שנחשבים כיום לטרנדים חמים. כיסאות לפינת הקפה ולמטבח עצמו מוצעים בשלל של עיצובים מרעננים וחדשניים ובמקביל גם מציעים נוחות רבה. הם מוסיפים טאץ’ יפהפה לכל מטבח או פינת קפה ותורמים גם לאווירה עצמה.

 

לסיכום

המגוון העצום והאפשרויות הרבות בתחום הריהוט המשרדי עוזרים לרבים לתכנן ולעצב משרדים בהתאמה מלאה לצרכים ו”על הדרך” ליהנות גם מסטייל שאין כמותו. הטרנדים החמים של היום בתחום זה משלבים בין איכות ברמה גבוהה, נוחות רבה וכמובן מראה נהדר ויכולים ליצור את הסגנון העיצובי הרצוי, תוך עמידה בכל הקריטריונים הנדרשים.