טיפים שיעזרו לכל סטודנט להפוך למצטיין

טיפים שיעזרו לכל סטודנט להפוך למצטיין

שתף מאמר:

שנת הלימודים האקדמית רק החלה וזה הזמן לשנס מותניים ולהשקיע כמה שאפשר על מנת להיות הסטודנט המצטיין של הכיתה. נכון, לא מדובר במשימה פשוטה כלל, כדי להיות סטודנטים מצטיינים, עליכם להשקיע בלימודים, להכיר את היטב את החומר, לבצע את כלל המשימות והמטלות הנדרשות מכם ולשאוף תמיד לציונים גבוהים. יחד עם זאת, מדובר במשימה שהינה בהחלט אפשרית ושתפתח לכם לא מעט דלתות בעתיד. רוצים לדעת אילו אביזרים יסייעו לכם בדרך למצוינות?

קבלו מספר טיפים והמלצות לציוד משרדי שישדרג את ההישגים שלכם ויסייע לכם בשנת הלימודים.

 

מחברת שורה

 

כריכת ספירלה
במרבית מוסדות הלימוד האקדמאיים, תידרשו להגיש עבודות שונות במהלך שנת הלימודים ובסיום התואר בפרט. עבודות אלו מהוות חלק מהציון הסופי אותו תקבלו בסוף כל סמסטר, מה שעשוי להשפיע על הממוצע הכללי שלכם. על מנת לקפוץ מדרגה ולהפוך את העבודה שלכם מ”ממוצעת” ל”מצוינת”, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, ומלבד תוכן העבודה, עליכם גם להתייחס לנראות של העבודה. חשוב ליצור רושם על המרצה שהעבודה רצינית, איכותית ונעשתה עם הרבה מחשבה והשקעה. שימוש בכריכת ספירלה, בהחלט יעשה את העבודה.
כריכות ספירלה משדרגות כל סמינריון או עבודת הגשה אפורה, והופכות אותה לחוברת מקצועית, נעימה ונוחה לקריאה. ניתן לכרוך את העבודה בחנות לציוד משרדי, או שניתן לרכוש מכונת כריכה ולבצע זאת בצורה עצמאית.

 

עכבר אלחוטי
בעידן הטכנולוגי שאנו חיים בו, מרבית הסטודנטים כבר לא כותבים ומסכמים בצורה ידנית במחברת, אלא מוציאים את הלפטופ האישי שלהם, פותחים מסמך word וכותבים בו.
אבל מה קורה כשצריך לסמן שורה מסוימת, להדגיש, להעתיק ולהדביק במקום אחר במסמך, לחזור אחורה או לדלג בין מספר חלונות? וכל זה כשהמרצה מתקדם וממשיך להסביר על נושאים אחרים… פה, משטח העכבר אצל מחשבים ניידים מפריע לכם ומעכב אתכם. כדי לייעל את הזמן שלכם ולבצע את הפעולות בצורה מהירה וקלה, כדאי להצטייד בעכבר אלחוטי, המתחבר בעזרת מקלט – משדר למחשב הנייד, מה שיאפשר לכם לחסוך בזמן ויקל על עבודתכם.

 

פתקיות דביקות
נכון, לא לכולם יש פתקיות דביקות בקלמר, אבל למי שיש מרוויח.
לא פעם קורה שתוך כדי שאתם עסוקים במשימה אחת, אתם מתבקשים לעשות משימה אחרת, או סתם לפעמים קופצת לכם מחשבה שאתם לא רוצים לשכוח בזמן שאתם עסוקים בנושא אחר – פה הפתקיות הדביקות נכנסות לתמונה. הן נדבקות גם למחברת וגם למחשב, בולטות וצבעוניות ומאפשרות ליצור סדר וארגון ללא מאמץ, וזה המפתח להתנהלות נכונה והצלחה.

 

טושים זוהרים/מרקרים
אמנם המרקרים אתנו כבר הרבה זמן, אבל עם שיטה מנצחת לא מתווכחים – כמה שזה פשוט, ככה זה יעיל.
סטודנטים רבים משתמשים בטושים הזוהרים בעת למידה למבחן או במהלך השיעורים, לצורך הדגשת פרטים חשובים. בעזרתם ניתן להבין את הרעיון העיקרי בטקסט שאנו קוראים במהירות ויעילות, מבלי להתעכב על כל מילה ומילה, לסמן לעצמנו מידע ופרטים חשובים, לקצר תהליכים וליצור צורת למידה אפקטיבית יותר. נכון, אמנם מדובר בכלי כתיבה שהם מעט Old Fashion, אבל למי אכפת? הם לגמרי משרתים את המטרה.

 

שורה תחתונה
נסו לחשוב מחוץ לקופסה ולהבין מהם הפריטים, המוצרים והטכניקות שיכולים להקל על תקופת הלימודים שלכם ולהביא אתכם לרמה טובה ולציונים הגבוהים ביותר. שיהיה בהצלחה!