טיפים לפרסום ומיתוג העסק

טיפים לפרסום ומיתוג העסק

שתף מאמר:

עסק הוא דבר שצריך לפרסם, לשווק, לתחזק, לשמר ולדאוג שתמיד ישאר בתודעה של אנשים. גם אם לעיתים הלקוחות שלכם לא זקוקים כרגע למוצרים ספציפיים שאתם מציעים או לשירותים שאתם מעניקים, חשוב לשמר את הקשר עם הלקוח ולגרום לו לחזור לעסק שלכם ברגע שיזדקק למוצר או לשירות מסוים שאתם מציעים. אבל כיצד עושים זאת בצורה נכונה? כיצד דואגים שתישארו בתודעה שלו כל הזמן? קבלו 4 הצעות לפרסום, קידום ומיתוג העסק שלכם, שיגרמו לכם תמיד להישאר בתודעה:

מיתוג עסק

 

 

שיווק דיגיטלי

“אם אתה לא שם, אתה לא קיים” – בעידן שבו אנו חיים, כל עסק שמעוניין לפרסם את עצמו, למתג עצמו ולהישאר בתודעה של הלקוח, חייב להשתמש במגוון כלים לשיווק דיגיטלי. אין היום כמעט בן אדם שלא משתמש בטלפון סלולרי, שולח מיילים או גולש בפייסבוק ובמגוון אתרים ברחבי הרשת, ובעלי עסקים השכילו להבין שכדאי לנצל את המרחב הווירטואלי החדש שנוצר, את הזמינות התמידית, ואת האפשרות להגיע ללקוח בכל מקום ובכל זמן. ניתן לשמור על קשר רציף עם הלקוחות, לעדכן אותם במבצעים אטרקטיביים, או סתם להזכיר להם שאתם קיימים, באמצעות מגוון כלים דיגיטליים, כגון: דיוור אלקטרוני (מצריך הסכמה של הלקוח לקבל דיוור), הודעות SMS (גם כן מצריך הסכמה של הלקוח לקבלת תוכן שיווקי), פרסום ברשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין) ובאתרי אינטרנט שונים – באמצעות כלי הפרסום של גוגל אדוורדס, טאבולה, אאוטבריין ועוד.

 

אביזרי סלולר ממותגים

בשל העובדה שהטלפון הסלולרי מלווה כל אחד מאיתנו היום כמעט לכל מקום, ניתן להעניק ללקוחותיכם מגוון אביזרים לסלולר בתוספת הלוגו שלכם, כגון: מטען אלחוטי נייד, סוללת גיבוי (Power Bank), גלגלת קפיצית עם כבלים לטעינה למגוון סמארטפונים  ועוד. מדובר במתנה שימושית, שכל לקוח ישמח לקבל, והיא מהווה תזכורת תמידית לעסק שלכם.

 

עטים ממותגים

גם בעידן הדיגיטלי, ניתן להשתמש בכלים שהם מעט “אולד סקול”, אבל עושים את העבודה בהחלט. המקלדת במחשב ובטלפון הנייד שלנו אומנם הפחיתה את הצורך בכלי כתיבה זמין בכל זמן ובכל מקום, אך עדיין אנשים רבים אוהבים להשתמש בכלי כתיבה, לכתוב על דף נייר, לרשום לעצמם הערות בעבודה, לפתור תשחצים, למלא טפסים ועוד. הענקת עטים ממותגים במתנה, לכל לקוח שיוצא מבית העסק שלכם, היא מתנה נהדרת, יעילה ולא יקרה, שתגרום לאנשים לזכור את העסק שלכם בכל פעם מחדש.

 

יומן ממותג

גם הענקת יומן שנתי/לוח שנה ממותג במתנה, היא דרך נפלאה לגרום לאנשים לזכור את המותג שלכם ולחזור אליכם במהלך כל השנה. המלצתנו היא להעניק יומן או לוח שנה שבו מופיע הלוגו של העסק שלכם, ופרטי התקשרות. בנוסף, תוכלו להכניס כל מיני תזכורות ביומן או בלוח השנה בתאריכים מסוימים שבהם יש סבירות שאנשים ירצו להשתמש במוצרים/בשירותים שלכם. לדוגמה: באמצע חודש אוגוסט, חנות לציוד משרדי, תוכל להוסיף תזכורת נחמדה להורים שהגיע הזמן לצייד את הילדים בציוד חזרה לביה”ס. באופן דומה, חנות לכלי בית יכולה לייצר תזכורת בתאריכים שלפני החגים, שכדאי לרכוש כבר עכשיו מתנות לחגים.