דגשים לרכישה והתקנת ריהוט משרדי

דגשים לרכישה והתקנת ריהוט משרדי

שתף מאמר:

למרות העובדה כי ריהוט משרדי מיועד בעיקר למשרדים וחברות, ישנם גם לא מעט רהיטים משרדיים המשרתים אותנו לצורך שימוש ביתי, כגון: כסאות מחשב, כסאות סטודנט, שולחן מחשב, שולחן עבודה, מדפים, ארוניות, כונניות ועוד. בעוד שבמשרדים וחברות לרוב נמצא בעלי מקצוע שיהיו אחראיים על הרכבת הריהוט והתקנתו, בבית, מרבית האנשים עושים זאת בעצמם, ונעזרים בכלי עבודה שונים. לא משנה אם אתם נעזרים באיש מקצועי חיצוני שמספק שירותי הובלה והתקנה, או שאתם עושים זאת בעצמכם, על דבר אחד אין להתפשר – בטיחות. התקנת הריהוט חייבת להיות מושלמת. ריהוט שלא מותקן כהלכה, עשוי לפגוע בטיב המוצר, בעמידותו, וכן עשוי לסכן אתכם, את בריאותכם ולגרום לנזקים. הריהוט חייב להיות מותקן כך שיהיה יציב וחזק. כסא מנהלים או כסא לעובדים, שולחן עבודה, ארון משרדי או כל רהיט אחר שיותקן באופן הנכון, ייראה אסתטי ויהיה בטוח לשימוש.

 

ריהוט משרדי

 

כיצד בוחרים את הריהוט המתאים והיכן כדאי לרכוש?

לפני הרכישה, מומלץ לבדוק דגמים שונים של ריהוט משרדי. בטרם תבחרו בכסא מסוים, אל תהססו להתיישב על מספר כסאות שונים ולהתרשם מהאיכות. התייעצו עם נציגי השירות בחנות, הסבירו להם את צרכיכם וקבלו מהם המלצה איזה מוצר יהיה אידאלי ביותר עבורכם. הקפידו לבדוק כל שולחן עבודה או פינת עבודה שנראית מתאימה – מאיזה חומר עשויים ומהי רמת הגימור שלהם. כמובן, בדקו את המידות, והשוו עם המידות של המשרד או החדר שלכם. רק לאחר מכן תוכלו לרכוש בלב שקט את הריהוט הדרוש לכם ולהתקינו כהלכה.

את הרכישה בצעו בחנות מוכרת, מקצועית, ידועה, שניתן לסמוך על זמני האספקה שלה, ושתוכלו למצוא בה את מכלול פתרונות הריהוט והאבזור למשרד, כאשר הללו מיוצרים מאיכות גבוהה ועל פי תקנים מחמירים. זכרו, ככל שהבחירה שלכם רחבה יותר, כך תוכלו למצוא בדיוק את הריהוט המתאים לצרכים ולנוחות שלכם. כמובן, אם תיכנסו לחנות שמציעה גם ציוד משלים, תוכלו לנצל את ההזדמנות ולהצטייד בכל הציוד הנלווה הנדרש לכם, ובכך לחסוך זמן יקר.

במידה ואתם חובבי “עשה זאת בעצמך” ומתכוונים לבצע את ההתקנה בעצמכם, וודאו שאתם מצוידים בארגז כלים מאובזר לצורך הרכבת רהיטים. אם ארגז הכלים שלכם כולל מברגה בוש, פטיש, מפתחות סגורים וכלים נוספים מקצועיים, כנראה שאתם מסודרים ויכולים לצאת לדרך.

 

דגשים להרכבה והתקנה מוצלחת

כאשר אתם מרכיבים באמצעות מברגה בוש ארון למשרד או כאשר אתם מחזקים באמצעות מפתח ובוקסות את חלקיו של כסא משרדי מסתובב, וודאו כי אתם עובדים בצורה מדויקת ומסודרת. אל תשכחו להבריג את כל הברגים שסופקו ואל תדלגו על אף שלב בהרכבה. אל תשכחו לוודא כי הגלגלים של רגלי הכסא תפוסים היטב ווודאו כי המגירות יושבות היטב על המסילות ודלתות ארונות המשרד מיוצבים על גבי הצירים. במידה וחסרים לכם חלקים מסוימים להרכבת המוצר שרכשתם, או שנראה לכם כי ישנו פגם באחד הרכיבים, אל תיקחו סיכון ותנסו למצוא “פתרונות יצירתיים”. צרו קשר עם החנות שבה רכשתם את המוצרים, ודאגו לרכיבים החסרים או להחלפת הרכיבים הפגומים.