בידול העיצוב של המשרד ע”י רהיטים בהתאמה אישית

בידול העיצוב של המשרד ע”י רהיטים בהתאמה אישית

שתף מאמר:

המשרד הוא הבית השני של בעליו ושל העובדים בו וזו לכשעצמה הסיבה להשקיע בעיצוב. כשאנו מדברים על עיצוב משרד, אנו יוצרים תשתית רחבה של מיתוג, של בידול, של מסרים ועוד. כדי להבין עד כמה חשוב לעצב את המשרד, בחרנו לכתוב מאמר זה, כך שאם אתם מתכננים להיכנס למשרד חדש, או אם אתם פותחים משרד חדש, אפשרו לעצמכם לקחת רגע ולהבין, מדוע חשוב לעצב אותו בהתאמה מושלמת למסר אותו אתם רוצים להעביר, לאווירה אותה אתם רוצים לשדר וכיוצא בזאת.

 

ריהוט משרדי בהתאמה אישית

 

כך תבדלו את המשרד שלכם

התחרות של העידן הנוכחי, מאפיינת כמעט את כל התחומים במדינת ישראל. כדי ליצור הפרדה ולבדל את בית העסק שלכם מהמתחרים, נכון בראש ובראשונה לדאוג לעיצוב המשרד. אז נכון, כל בעלי המשרדים באשר הם ירכשו, סביר להניח, את אותו ציוד משרדי, כלי כתיבה וציוד בסיסי למשרד, והם גם יכולים לגשת למגוון חנויות לריהוט משרדי ולרכוש את מלוא הריהוט למשרד, אך האם זה ייצור את הבידול ויאפשר לו להתעלות על המתחרים? כנראה שלא. בציוד משרדי אין מקום רב לבידול ולהטבעת חותם, אך בריהוט משרדי – בהחלט יש! על מנת ליצור בידול ממשי, יש להגיע לנקודה בה אתם רוכשים לעצמכם ריהוט בהתאמה אישית, דהיינו רהיטים מעוצבים אשר מעבירים את המסרים הנחוצים לכם ולבית העסק שלכם.

קחו בחשבון, כי אל המשרד נכנסים מידי יום העובדים ולעיתים גם לקוחות ועל כן עיצוב המשרד חייב לענות על דרישות העבודה שלכם. מה זה אומר? כל עוד ביקשתם לשדר לעובדים וללקוחות רצינות, מקצועיות ואחריות, נכון יהיה לרכוש ריהוט מעוצב בהתאם ובין היתר ריהוט מחומרי גלם לרבות עץ וזכוכית המעוצבים באופן יוקרתי, היה ואתם מבקשים לשדר את המראה ההייטקיסטי, נכון להשתמש בחומרי גלם לרבות מתכת בצבעים שונים, למשרד פרסום יהיה נכון להשתמש בצבעוניות ובריהוט צעיר ורענן וכן הלאה.

 

מה הופך ריהוט לריהוט בהתאמה אישית?

האם לא כל ריהוט אותו אתם בוחרים בעצמכם הופך לריהוט בהתאמה אישית? אז זהו שלא. ריהוט בהתאמה אישית הוא ריהוט שנבחר בדיוק המירבי לצורך האישי של המשרד שלכם. לצורך העניין, היה ואתם מבקשים להציב ספת אורחים בחזית המשרד, אתם יכולים לרכוש ספה במידות אותן מוכרים ברשתות השיווק ולקבל “בערך” את המידות המתאימות לחלל בו אתם רוצים להציב את הספה, אך אם תזמינו ספה בהתאמה אישית, תקבלו ספה במידה המדויקת לגודל החלל שלכם, כך שהיא תתיישב בדיוק בחלל הפנוי, היא תוסיף רבות לעיצוב הרווח ואף תאפשר את הניצול המקסימאלי של החלל.

 

לסיכום – עיצוב משרד היא משימה שיש להתייחס אליה ברצינות המרבית ולא לחסוך בה (לא במחשבה ולא בהשקעה הכספית), בדיוק כפי שאתם לא חוסכים בעיצוב הלוגו, בעיצוב נייר המכתבים, בעיצוב האתר וכן הלאה. עיצוב המשרד הוא עוד כלי שיווקי בו נכון להשתמש ולהשקיע, הרי בכל מקרה תשקיעו בריהוט למשרד, אז אולי נכון להשקיע עוד קצת היום ולהרוויח יותר בעתיד.