אבזור המשרד הביתי לאחר שיפוץ הדירה

אבזור המשרד הביתי לאחר שיפוץ הדירה

שתף מאמר:

לפעמים אנשים בוחרים לשפץ את הבית מסיבות פרקטיות – משהו התפרק או שהבית פתאום דורש הנגשה, ולפעמים הסיבה היחידה לשיפוצים היא שעמום ורצון לשנות. תמיד כיף להתחדש: בשמלה חדשה, באוטו חדש, לפעמים אפילו סתם תספורת קלה תגרום לנו להרגיש רעננים. אז ברור שלפעמים בא לנו ממש להתפרע ולשפץ את הבית. אבל איך תאבזרו את המשרד אחרי השיפוץ? כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אם עוד לא שיפצתם ואתם רק שוקלים את הנושא, היחידה לשיפוצים תהפוך את כל התהליך להרבה הרבה יותר נעים עבורכם, בכל זאת – עשר שנות ניסיון לא הולכות ברגל. אם כבר שיפצתם ועכשיו אתם עומדים מול הפינה שהחלטתם שתהיה המשרד הביתי שלכם ותוהים איך למלא את הדף החלק הזה, הגעתם למקום הנכון.

 

קודם כל, שולחן

אחרת על מה תשימו את המחשב? השולחן הזה יכול להיות כל שולחן שבא לכם, בתנאי שהוא נוח, כי תצטרכו לשבת לידו כמה שעות ביום. השולחן הזה חייב להיות יציב, כי אם הוא לא יציב אז למה מלכתחילה. אולי אחד שיש בו מקום איחסון, אולי כזה שאפשר לעבוד עליו גם בעמידה. העיקר שתבחרו שולחן שיתאים לצרכים שלכם. אם למשל אתם זקוקים להרבה אביזרים בעבודה אולי לא כדאי לבחור בשולחן קטנטן שיש עליו בקושי מקום ללפטופ ואולי איזו כוס קפה.

הבלוג של Office Depot - אבזור המשרד לאחר שיפוץ הדירה33

כיסא נוח

כי הכי כיף כשלא כואב לכם הגב. כיסא טוב שמכוון היטב לגוף שלכם ולשולחן שלכם ישמור עליכם מכאבים בגב, בצוואר ואפילו במפרקי הידיים. יש לכם רק גוף אחד וחבל להרוס אותו, פשוט השקיעו בכיסא מנהלים ארגונומי איכותי שיעניק לכם שעות של ישיבה נוחה ובריאה, ואל תדאגו יש גם כיסאות ממש יפים בשוק כך שלא תצטרכו להתפשר על העיצוב.

 

תאורה טובה

אין ברירה, העיניים שלנו זקוקות לאור כדי לראות, ואם כבר השקעתם בבריאות הגב והצוואר תשקיעו קצת גם בעיניים שלכם. תשיגו מנורה טובה עם אור חזק אבל נעים שתעזור לכם לראות על מה אתם עובדים בלי לאמץ את העיניים. גם אם אתם עובדים רק ביום וליד החלון, תאמינו לנו שמנורה אחת טובה אף פעם לא מזיקה. אם אתם עובדים בלילות אז על אחת כמה וכמה – אתם חייבים לעצמכם תאורה טובה.

 

תוספות

אלה היו הדברים הכי בסיסיים לטעמנו ומכאן השמיים הם הגבול. חשבו על מה שאתם הולכים לעשות במשרד הזה והתאימו אותו לצרכים שלכם. אם אתם מתכוונים לארח בו לקוחות ולקיים בו פגישות חשובות, אבזרו אותו בכורסאות נוחות ויפות ואיזה שולחן קפה נחמד. אם אתם צריכים הרבה חומרים ספרותיים בעבודה שלכם, התקינו ספרייה גדולה ויציבה. אם אתם זקוקים לשקט כדי להתרכז – השקיעו באוזניות מבטלות רעשים. זהו המשרד שלכם אז אין שום סיבה שהוא לא יענה על כל הצרכים והדרישות שלכם.

 

לסיכום

כבר שיפצתם את הבית ובחרתם פינת חמד בה תרצו להקים את המשרד שלכם. כדי שחלל כלשהו יהיה משרד כל מה שצריך זה שולחן, כיסא ותאורה. אבל אל תשכחו שמדובר במשרד שלכם ואין אף אחד שיקבע לכם מה חשוב ומה לא, אז תשקיעו בעצמכם קצת ותראו איך הרבה יותר נעים לכם לעבוד.